facebook
Logo firmy

Budowa domów

  • Budowa domów Wielkopolska
    Budowa domów Wielkopolska

Budowie domów jednorodzinnych

Nasza firma specjalizuje się między innymi w budowie domów jednorodzinnych na działce klienta. Każdy etap budowy domów odbywa się w sposób rzetelny i profesjonalny. Zapewniamy ciągłość wykonywania prac mających na celu terminowe oddanie domu do użytku klienta. Współpracując z naszą firmą żaden przyszły właściciel domu nie musi sprawować kontroli nad pracownikami, bądź pilnować dostaw materiałów budowlanych. Jako profesjonalna firma zapewniamy kompleksowe usługi oraz gwarantujemy prawidłowy przebieg prac na każdym etapie.

Wedle życzenia klienta możemy oddać budynek w stanie surowym, deweloperskim lub wykończonym „pod klucz”. Zawsze służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, by klient posiadał jak najwięcej informacji na temat przebiegu prac na budowie. Nasza firma chcąc sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom stosuje innowacyjne technologie zgodne z normami budowlanymi. Ponadto nieustannie śledzimy trendy na rynkach zagranicznych, by dostarczyć najlepsze rozwiązania technologiczne.

Naszym klientom oferujemy prace budowlane, czyli spełnienie jednego z marzeń o własnej przestrzeni. Wiemy ile przygotowań i prac przygotowawczych wymaga budowa domów. Wielkopolska jest głównym regionem naszych działań, w których chcemy wspierać klientów już od powstania wymarzonego projektu domu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy z doświadczoną i rzetelną firmą budowlaną.

 

Budowa domów Wielkopolska nie musi być trudna!

 

Twoi znajomi budowali dom i opowiadali, jak wiele stresu, nerwów i pracy ich to kosztowało? Również marzy Ci się własny domek, ale obawiasz się przechodzić przez to co oni? W Twoim przypadku nie musi tak być! Wystarczy że znajdziesz dobrych wykonawców, którzy solidnie wykonają wszystkie powierzone im prace. Nasza firma zajmuje się kompleksową budową domów pod klucz. Wykonujemy wszystkie prace od robót ziemnych, przez fundamenty, mury, stropy, więźbę i dach, aż po roboty wykończeniowe. Współpracując z nami, masz pewność że Twój dom powstanie zgodnie z planem i kosztorysem!

 

Zalety budowania domu razem z nami

 

  • Jeden wykonawca to większe zaufanie – wykonując wszystkie prace przy budowie Twojego domu, bierzemy na siebie całą odpowiedzialność. Brak podziału prac między różne firmy, eliminuje obciążanie innych wykonawców błędami w sztuce i wykonawstwie. Samodzielnie kontrolujemy jakość swojej pracy, wiedząc że wybudowany dla Państwa dom, będzie wizytówką naszej pracy.

 

  • Oszczędność kosztów – podpisując umowę na budowę domu, będzie go wznosić jeden generalny wykonawca. Ograniczenie liczby podwykonawców do minimum, sprawia że Państwa znacznie łatwiej przestrzegać kosztorysu i zmieścić się w zaplanowanym budżecie.

 

  • Wygodna budowa, aż pod klucz – pracują Państwo i nie mają czasu, aby samodzielnie wykańczać dom? Zrobimy to za Was. Solidnie i fachowo wykonamy wszystkie prace wykończeniowe, na podstawie Państwa wytycznych. Zapewniamy pełną pomoc przy wyborze najlepszych materiałów oraz technologii, które mają zostać użyte w budynku.