facebook
Logo firmy

Tynki gipsowe

  • Tynki gipsowe Wielkopolska
    Tynki gipsowe Wielkopolska

Dzięki tynkom gipsowym wykańczanie ścian jest o wiele łatwiejsze, szybsze w porównaniu do starszych technologii. Tynki gipsowe są łatwe do wygładzania i szybkoschnące, co w szczególności przekłada się na zadowolenie naszych klientów, pragnących zazwyczaj bardzo szybko wykończyć dom lub mieszkanie. Tynki gipsowe mają jeszcze jedną zaletę, można je bowiem stosować w wilgotnych pomieszczeniach takich jak łazienka, kuchnia i piwnica. Idealnym podłożem pod powłoki malarskie, tapety lub płytki ceramiczne są właśnie tynki gipsowe. Wielkopolska jest głównym regionem naszej działalności, gdzie działamy często z polecenia naszych klientów.

Dbając o zadowolenie naszych klientów stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, by ściany i sufity wyglądały estetycznie przez długie lata. Długoletnie doświadczenie naszej kadry pracowniczej oraz niezbędna wiedza na temat wykończenia wnętrz pozwala uzyskać dobry efekt w bardzo krótkim czasie. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony klient poleci nasze usługi swoim znajomym, dlatego do każdej pracy podchodzimy z największą starannością. Naszą najlepszą reklamą jest satysfakcja klienta.

Nasza praca opiera się na trzech filarach, którymi są terminowość, profesjonalne wsparcie i doskonały efekt końcowy. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i bierzemy pod uwagę wszelkie potrzeby klientów, takie jak chęć szybkiego wprowadzenia się do domu lub mieszkania, przekazanie wiedzy na temat wykorzystywanych materiałów i technologii, a także najwyższy komfort mieszkańców, dzięki wykorzystaniu przyjaznych dla zdrowia materiałów.


Estetyczne i eleganckie tynki gipsowe


Niewątpliwie tynki gipsowe są jednymi z najbardziej eleganckich i luksusowych. Umiejętnie wykonane, nie wymagają już kładzenia gładzi, są idealnie równe i mają bardzo przyjemny dla oka wygląd. Należy również podkreślić ich wyjątkową gładkość, odczuwalną przy każdym dotyku.


Gdzie warto wykonać tynki gipsowe?

 

  • Pomieszczenia reprezentacyjne – najlepszym wyborem dla tego typu tynków, są pomieszczenia o charakterze reprezentacyjnym. Gabinety, salony, halle, poczekalnie i inne, które mają podkreślać profesjonalizm i styl konkretnego miejsca.

  • Pomieszczenia o niskim poziomie wilgotności – zaleca się wykonywanie tynków gipsowych w tych pomieszczeniach, w których występuje niski poziom wilgotności powietrza. Dzięki temu będą służyć przez długi czas, nie nosząc śladów zużycia ani przebarwień.

  • Pokoje dziecięce – tynk cementowy jest przyjazny i bezpieczny dla dzieci. Jest bardziej miękki od tynków cementowo-wapiennych, a tym samym stwarza mniejsza zagrożenie w kontakcie z delikatną skórą lub głową.

 

Aby wyeliminować zjawisko ewentualnie pylenia tynków gipsowych, po ich ukończeniu i wyschnięciu, wystarczy je tylko dokładnie zagruntować odpowiednim preparatem. Poprawia on wiązanie tynku, sprawiając że jego powierzchnia jest bardziej zwarta i lepiej przyjmuje farbę. Jeżeli podobają się Państwu tynki gipsowe i chcą je mieć w swoim mieszkaniu, domu lub firmie, warto skorzystać z usług wykwalifikowanych fachowców naszej firmy. Świadczymy usługi na terenie wielkopolski i okolic, gwarantując maksymalną jakość usług i bardzo atrakcyjne ceny.