facebook
Logo firmy

Tynki gipsowe

  • Tynki gipsowe Wielkopolska
    Tynki gipsowe Wielkopolska

Dzięki tynkom gipsowym wykańczanie ścian jest o wiele łatwiejsze, szybsze w porównaniu do starszych technologii. Tynki gipsowe są łatwe do wygładzania i szybkoschnące, co w szczególności przekłada się na zadowolenie naszych klientów, pragnących zazwyczaj bardzo szybko wykończyć dom lub mieszkanie. Tynki gipsowe mają jeszcze jedną zaletę, można je bowiem stosować w wilgotnych pomieszczeniach takich jak łazienka, kuchnia i piwnica. Idealnym podłożem pod powłoki malarskie, tapety lub płytki ceramiczne są właśnie tynki gipsowe. Wielkopolska jest głównym regionem naszej działalności, gdzie działamy często z polecenia naszych klientów.

Dbając o zadowolenie naszych klientów stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości, by ściany i sufity wyglądały estetycznie przez długie lata. Długoletnie doświadczenie naszej kadry pracowniczej oraz niezbędna wiedza na temat wykończenia wnętrz pozwala uzyskać dobry efekt w bardzo krótkim czasie. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony klient poleci nasze usługi swoim znajomym, dlatego do każdej pracy podchodzimy z największą starannością. Naszą najlepszą reklamą jest satysfakcja klienta.

Nasza praca opiera się na trzech filarach, którymi są terminowość, profesjonalne wsparcie i doskonały efekt końcowy. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i bierzemy pod uwagę wszelkie potrzeby klientów, takie jak chęć szybkiego wprowadzenia się do domu lub mieszkania, przekazanie wiedzy na temat wykorzystywanych materiałów i technologii, a także najwyższy komfort mieszkańców, dzięki wykorzystaniu przyjaznych dla zdrowia materiałów.