facebook
Logo firmy

Tynki maszynowe

  • Tynki maszynowe Wielkopolska
    Tynki maszynowe Wielkopolska

Jako doświadczona firma wypracowaliśmy wiele technik pozwalających na kompleksowe wykonywanie usług w krótkim czasie. Do jednej z naszych specjalizacji należy wykonywanie tynków maszynowych. Jest to nowoczesny sposób tynkowania wszelkiego rodzaju powierzchni. Zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy, co ma szczególne znaczenie w przypadku tynkowania dużych powierzchni. Do tynkowania mechanicznego wykorzystuje się specjalne agregaty, mieszające wodę z suchym produktem, by w kilka chwil uzyskać gotowy surowiec. Doświadczenie nauczyło nas, że najlepsze efekty można osiągnąć pracując tylko na materiałach wysokiej jakości, dlatego podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac korzystamy wyłącznie z produktów renomowanych marek.

Posiadamy szeroki zakres umiejętności pozwalających na profesjonalne wykonywanie prac, takich jak tynki maszynowe. Wielkopolska jest głównym obszarem naszej działalności i stąd pochodzi całe grono zadowolonych klientów. Biorąc pod uwagę nasze możliwości techniczne, robimy wszystko, aby odzwierciedlały końcowy efekt naszej pracy. Dzięki naszej doświadczonej kadrze pracowniczej możemy zapewnić fachową, szybką i z zachowaniem staranności realizację zleceń. Naszym głównym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego do każdej pracy podchodzimy w sposób indywidualny. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i niezbędne narzędzia, by z największą starannością wykonywać tynki maszynowe. Wielkopolska jest regionem, gdzie klienci polecają nas swoim znajomym. My również zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!


Jakie zalety mają tynki maszynowe?

  • Szybkość – to jedna z największych zalet tej metody tynkowania. Pozwala na szybkie wykonywanie prac, przy utrzymaniu bardzo wysokiej jakości. Tynki maszynowe to bardzo popularna metoda wykańczania ścian w budownictwie jednorodzinnym, deweloperskim i użytkowym. Tynkowanie wykonywane jest z użyciem specjalnego agregatu, który podaje zaprawę tynkarską pod ciśnieniem bezpośrednio do specjalnego węża, a stamtąd jest wyrzucana na powierzchnię ścian. Zacieranie tynku następuje w sposób ręczny, przez wykwalifikowanego pracownika z użyciem tradycyjnych narzędzi ręcznych.

  • Ekonomia – tynki maszynowe Wielkopolska to bardzo wydajna i ekonomiczna metoda tynkowania, która pozwala uniknąć dużych strat materiału. Zaprawa tynkarska trafia dokładnie tam, gdzie powinna, a jej konsystencja zapewnia doskonałą przyczepność do ścian.

  • Niskie koszty – maszynowe tynki wymagają mniejszej liczby pracowników, a co za tym idzie, koszt prac jest niższy. Dodając do tego szybszy czas ich wykonania, nie można się dziwić że ta metoda tynkowania cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów indywidualnych oraz  inwestorów komercyjnych.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem tynków maszynowych, realizowanych przez wykwalifikowaną ekipę z wieloletnim doświadczeniem, polecamy swoje usługi. Terenem naszej działalności jest cała Wielkopolska. Realizujemy zamówienia złożone przez osoby prywatne i firmy, dotrzymując ustalonych terminów i oferując konkurencyjne ceny. W celu uzyskania dalszych szczegółów, prosimy o kontakt.